Teknoloji

Aksiyon rol yapma oyunu Hammerwatch II duyuruldu

 
Yayıncı Modus Games ve geliştirici Crackhell, açık dünya hack and slash aksiyon rol yapma oyunu Hammerwatch II’yi PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için duyurdu. Bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Hammerwatch II, The Chronicles Edition aracılığıyla dijital olarak 24.99$’a ve fiziksel olarak 39.99$’a satışa sunulacak. Chronicles Edition, oyunculara Hammerwatch II’nin fiziksel sürümünü, Hammerwatch: Anniversary Edition’ın yeniden düzenlenmiş sürümünü, aralarından seçim yapabileceğiniz ekstra 20 renk, ek beş kahraman öğesi ve iki ek ses paketi içeren indirilebilir içerik Yıldönümü Paketi sunacak.
 
Yukarıdan aşağıya aksiyon rol yapma deneyimi
 
 
 
Hammerwatch II ile biz oyuncular kahramanlarımızı toplayıp bu piksel dünyasını dilediğimiz gibi keşfedeceğiz. Bize açık bir dünya sunan oyunda, Castle Hammerwatch’a adım atacağız ve buranın zindanlarına geçiş yapabileceğiz.
 
Yol boyunca köylülere yardım edebileceğiz ve kendi grubumuzu toplamak için dolaşacağız. Klasik aksiyon rol yapma oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da canavarlarla savaşacağız, ölümsüz sürüleri yenmeye çalışacağız ve kötülüğün güçleriyle yüzleşeceğiz.
 
Hammerwatch II duyuru fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu