Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 3-5 şarlatanın ülkemizi ateş çukuruna çevirme çabalarını boşa çıkaracağız.

Son dönemde sosyal medyada göçmenlere yönelik nefret söylemlerinin sıklıkla dile getirilmesi, bazı kuruluşların protesto davetleriyle başka bir boyuta taşındı. Kaymakamlık Kura Kurası Töreninde konuya ilişkin konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sinsi oyunların kökleşmesine izin veremeyiz. Sosyal medyada örgütlenen 3-5 şarlatanın ülkemizi yangın yerine çevirme çabalarını suçlayacağız. Bir devlet olarak, hukuku ihlal edenlere karşı gerekli tüm tedbirleri alacağız ve bu fitneyi önleyeceğiz. “Yangını daha da büyümeden söndüreceğiz.” dedi.

“TÜM TEHDİTLERİ Titizlikle Ele Alacağız”

Erdoğan ayrıca, “Halkımızın hak ve özgürlüklerine yönelik her türlü tehdidi titizlikle ele alacağız. Yabancı düşmanlığı gibi faşist lümpenizmin toplumda yayılmasına izin vermeyeceğiz ve yasadışı göçle ilgili sorunları da çözeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları: “Bu gurur gününde mezuniyet sevincinizi sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bizleri bir araya getiren, böylesine güzel bir buluşmaya vesile olan İçişleri Bakanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum. İnşallah hayırlı uğurlu olsun.” 108. Dönem Kaymakamlık Kursu da yakın zamanda başarıyla gerçekleştirilecek.” Eğitimlerini tamamlayan 12’si kadın 99 genç arkadaşımız için kura törenini gerçekleştireceğiz. Yeni kaymakamlarımıza görev yerlerinde ve tüm meslek hayatlarında başarılar niyaz ediyorum. Bu vesileyle başta Derik Kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk olmak üzere görev başında şehit olan tüm yöneticilerimizi rahmetle anıyorum. Şehitlerimizi Allah mekanlarını cennet eylesin. Tanrı seni korusun.

Detaylar geliyor…

malazgirt-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu