Yaşam

Hazal Kaya’dan Türk dizi izlemediği için kendisine “nankör” diyen takipçisine yanıt

Şimdi ikinci bebeğine hamile olan başarılı oyuncu Hazal Kaya, önceki gün Ceyda Düvenci’nin ‘Bam Başkalar’ programına konuk oldu. Dijital platformlarda yayınlanan projelere ağırlık veren Hazal Kaya, Türk dizilerini izlemediğini söyleyince tepki çekti.

“TÜRK DİZİSİ İZLEMİYORUM”

Oyuncu, Düvenci’ye “İzlediğiniz Türk dizisi var mı?” “Türk dizileri mi? Hayır. Selahattin Paşalı için Ömer’e baktım” diye cevap verdi. Kaya’nın cevabı kısa sürede sosyal medya gündemine otururken, tepkiler de beraberinde geldi.

“Bıktık bu nankörlerden”

Kaya’ya tepki gösteren bir Twitter kullanıcısı, “Sen kimsin? Nefret ettiklerinin bir gereği olarak bu millet sana para kazandırıyor! Nereden geldiğini unutup ülkesini hor gören ve hala Türkiye’ye iş getiren bu nankörlerden bıktık. Onları alıp para kazanın! Elizabeth Taylor’ı Elizabeth Taylor zannedebilirsiniz.” dedi.

HAZAL KAYA’DAN CEVAP

Bu tweet’i gören Kaya cevapsız kalamadı ve “Sakin, 3 saate yakın dizi izlemek benim için çok zor… Yerli diziler gereksiz yere uzun” sözlerini kullandı. Yanlış anlaşıldığını belirten oyuncu, Türk dizilerini süreleri nedeniyle izlemediğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu