Haber

Mustafakemalpaşa’da A Milli Hokey Takımı

BURSA (İGFA) – Marka bir spor kenti olma hedefiyle ilerlediklerini belirten Lider Mehmet Kanar, A Milli Hokey Takımı sporcularını ilçede ağırlamaktan büyük onur duyduklarını ve unutulmayacak anılar olduğunu söyledi. ilçenin spor tarihine tanık olun.

A Milli Bayan Hokey ve A Milli Erkek Hokey Grubu sporcularının ağırlandığı Ali Koyuncu Gençlik Merkezi’ne sporcuların ilgisi yoğun oldu. Söyleşi programı katılımcıların soruları ile devam ederken, profesyoneller tarafından sporculara hokeyin detayları anlatıldı. aileler; kariyer rotalarında yeni bir durak olarak gördüklerini söylediler.

A Milli Takım sporcularının kısa süreli hokey karşılaşmasının ardından müstakbel takım arkadaşı olarak isimlendirdikleri Mustafakemalpaşaspor, Belediye sporcuları ile deneme golleri atarak sırayı Lider Kanar’a bıraktı. Ustalıkla kullandığı sopalarla ilk golü Lider Kanar’ın attığını gören A Milli Takım Hokey Takımı sporcuları, bir başka ziyarette Lider Kanar ile küçük maç yaptı.

Temelleri 30 yıl önce atılan ve Önder Kanar döneminde ilçeye asırlık damgasını vuracak Gençlik Merkezi’nin spora ve sanata düşkün gençler için yepyeni bir vizyon olacağını söyleyen Önder Kanar İlçede 2023 yılı Şubat ayı sonuna kadar hakikat külliyesinin hizmete açılacağını söyleyen Önder Kanar, “Kendimi gençlerimizin yerine koyuyorum. “Gençliğimin Mustafakemalpaşa’sını kurmaya çalışıyorum” sözlerine yer verdi. Mustafakemalpaşaspor, Belediye’nin yüzlerce öğrenciye motivasyon ve meslek rotası oluşturduğunu belirterek, ileride Mustafakemalpaşa’dan Milli Kurmay sporcularının çıkacağını ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu