Teknoloji

Steam İngiltere’de Çok Satanlar: Kral Yeniden Tahtta, Sürpriz İsimler Listede

Oyun dünyası için oldukça hareketli bir kaç haftayı geride bıraktık. Hareketli geçen bu günler çok satanlar listelerinde de kendini gösterirken, oyuncular da eski alışkanlıklarına dönmek üzere. Doğal yeni oyunların heyecanı hâlâ bitmedi!

2. Ormanın Evlatları liderlik koltuğunu erken kaybetti.

Çıkışıyla Steam’i çökerten Sons of the Forest, geçen hafta birinci sırada yer alırken bu hafta CS:GO’nun gerisine düştü. Ancak oyunun yarattığı rüzgar kolay kolay bitecek gibi değil. Çünkü oyuncular olarak bu ıssız adada kendimizi kaybetmeyi çok özledik!

3. Destiny 2 ise 3 basamak atlayarak sıralamada üst sıralarda yerini buldu.

Oynaması tamamen ücretsiz olmasına rağmen Destiny 2, muhteşem grafikleri ve keyifli dövüş mekanikleri ile oyunculara eğlenceli saatler vaat ediyor. Bu oyunda arkadaşlarla zamanın nasıl geçtiği anlaşılmadığı da bir gerçek.

4. FIFA 23 inişli çıkışlı ama ilk beşteki yerini asla kaybetmiyor.

Millet olarak futbol sevgimiz malum. Oyunlarla en alakasız kişiler için bile FIFA denilince sular durur. Durum böyle olunca FIFA 23, 699,99 TL fiyatına rağmen listeden nasıl çıkacağını bilemiyor.

5. Hogwarts Legacy bu hafta listede beşinci sırada.

İlk çıkışından sonra rekorlar kıran Hogwarts Legacy listede kalsa da gerçek yavaş yavaş alt sıralara doğru ilerliyor. Şimdiden karşı konulamaz bir satış başarısı yakalayan oyun, listeden kolay kolay çıkmayacağı da açık.

Listenin geri kalanı şu şekilde:

  • atomik kalp

  • Görev Çağrısı: Çağdaş Savaş II

  • Wo Long: Düşmüş Hanedan

  • Resident Evil 4

  • Metro Çıkışı

antakyaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu